Eva Elektromekanik Fabrika

Hakkımızda

EVA Elektromekanik uzun yılların biriktirdiği tecrübe ile 2017 yılında kurulan güvenilir ve yüksek kalitede ürünleri yerel ve uluslararası laboratuvarlarda test edilmiş deneyimi sistemde çalışan ürünlerle kanıtlanmış bir firma olarak Metal Mahfazalı Modüler Hücreler, Monoblok, Prefabrik Beton Köşkler, Sac Köşkler, Mobil Trafo Merkezleri; enerji kalitesi hususunda Kapasitör Bank Grubu Tesisi, AG ve Kompanzasyon Panoları üretimiyle EVA markasıyla sektörde yer almaktadır. Ankara Kahramankazan’ da bulunan tesisimiz; Modüler Hücre ve AG Pano üretimi için 4.000 m² kapalı alan, Beton Köşk Dökümü ve stok amaçlı 4.000 m² kısmi kapalı alan, Mobil Trafo Merkezleri ve Sac Köşklerin kurulumunun yapıldığı 5.000 m² açık alan ve 1.000 m² depo ve mekanik atölyelerden oluşmaktadır. EVA, yerli sermaye ve yerli üretimi EVA markasıyla 2017 yılı itibariyle 20 ülkeye ihracat yapmakta ve gelişen ülke pazarlarını yakından takip ederek gün geçtikçe EVA Marka Köşk ve Hücreleriyle müşteri ağını daha da büyüterek ülke sanayisinde önemli bir yer alma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; sektörün ihtiyacı olan şalt ürünlerini, ekonomik, hızlı, kaliteli ve çözüm odaklı bakış açısıyla değerli müşterilerimize sunan bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz; sektörün ihtiyacı olan Metal Mahfazalı Modüler Hücreler, Monoblok Beton Köşk, Sac Köşk ve Mobil İndirici Trafo Merkezleri gibi şalt malzemelerini geliştirip, en kaliteli şekilde üreterek yüksek müşteri memnuniyeti ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kullanıcılara sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Kalite politikası gereği EVA ELEKTROMEKANİK entegre kalite sistemi anlayışı çerçevesinde müşterilerine sorunsuz, rekabet gücü yüksek ürünleri yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle, tam zamanında teslim edebilmeyi hedeflemektedir.

EVA ELEKTROMEKANİK Kalite Sistemi anlayışı doğrultusunda;

Müşterilerimizin bizi yeniden tercih etmelerini sağlamak için;

  • Ürünlerimizi sorunsuz ve kaliteli bir şekilde üretmeye önem veriyoruz.
  • Müşterilerimizin satış sonrası servis isteklerine en kısa sürede çözüm sağlıyoruz.
  • Müşterilerimizin geri bildirimlerini dikkate alıyoruz.

Üstün ürün ve hizmet kalitemizle fark yaratmak için;

  • Kalitemizin devamlılığını sağlayabilmek için tedarikçilerimizle sürekli işbirliği içinde oluyoruz.
  • Teknolojik yenilikleri sürekli takip ediyoruz.
  • Çözüm odaklı ve iletişimi yüksek bir firma olarak müşterilerle iyi ilişkileri önemsiyoruz.

Teklif almak için, hızlıca ön teklif formumuzu doldurabilirsiniz.