MODÜLER HÜCRELER

6,3kV’tan 40,5kV gerilim seviyesine kadar imal edilen modüler hücreler kendi aralarında hava yalıtımlı modüler hücreler (metal muhafazalı modüler hücreler) ve gaz yalıtımlı modüler hücreler (RMU) olarak ikiye ayrılmaktadır. Sekonder dağıtım sistemi’nde kullanılan hücrelerin nominal akımları 630A olup, kısa devre dayanım akımları 16kA, 20kA ve 25kA seviyelerinde üretilebilirler. Metal clad ve GIS olarak adlandırdığımız hücreler de 630A’den başlayıp 5.000A’e kadar imal edilebilir. Her iki ürün grubunda da çift baralı sistem bulunmaktadır.

Modüler hücre proje veya tek hat şemalarınızı hazırlamak için “DWG indir” bölümünden autocad formatındaki çizimlere ulaşabilir metal clad ve gaz izoleli hücreler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Metal Mahfazalı Modüler Hücre

Metal Muhafazalı Modüler Hücre

Metal muhafazalı modüler hücreler; 12kV, 24kV ve 36kV sekonder dağıtım sistemlerinde elektriğin güvenilir dağıtımı için kullanılan orta gerilim şalt ekipmanlarıdır.

Metal Mahfazalı Modüler Hücre EVA +

Metal Mahfazalı Modüler Hücre EVA+

EVA+ hava yalıtımlı modüler hücreler, monoblok beton köşk, prefabrik beton köşk, sac köşk ve mod tipi binalarda kullanıma uygundur.  Modüler yapıları sayesinde kolayca kurulabilmektedir.

Gaz Yalıtımlı Modüler Hücre (RMU)

Gaz Yalıtımlı Modüler Hücre (RMU)

Gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre, gaz yalıtımlı modüler hücre

Teklif almak için, hızlıca ön teklif formumuzu doldurabilirsiniz.